Profil firmy

 

Firma COMPEKON s.r.o. byla založena v roce 1992 jako ryze česká společnost disponující vlastním programátorským týmem. Při jejím vzniku byl položen základ stávající orientace společnosti na vývoj a realizace komplexních dodávek vlastního informačního systému, vyvíjeného v souladu s nejmodernějšími technologiemi.

Analýzou podnikových potřeb a implementací systému IS COMPEKON je zahájen proces vzájemné dlouhodobé spolupráce s klientem. Předmětem této spolupráce je především trvalá servisní a poradenská činnost, specializované analýzy a návrhy řešení specifických činností prostřednictvím IS/ICT.

Po víceletých zkušenostech v oblasti vývoje a dodávek řešení postavených na vlastním IS COMPEKON (technického, obchodního a ekonomického či výrobního charakteru) bylo portfolio produktů a služeb rozšířeno o plnohodnotné řešení pro elektronické obchodování B2B COMPEKON a kompletní oblast správy a modelování datových skladů DW COMPEKON.

Dnes nabízí firma COMPEKON s.r.o. rozsáhlé portfolio řešení s možností implementace prostředků pro zvládnutí zcela specifických oblastí. Důraz je kladen na oblast poskytování profesionálních služeb, servisu a péče o klienty. Spokojenost klientů a řešení jejich požadavků je základním měřítkem úspěchu naší firmy.

motto:

"Budou-li naší klienti spokojení a úspěšní, budeme spokojení a úspěšní i my."

 

 

.